Kurzy

MTB tréningy, ktoré ponúkame:

V kurze začiatočníkov začneme od elementárnych prvkov jazdy na bicykli pretože len na kvalitných základoch sa dá poriadne stavať. Naučíte sa správny postoj na bicykli, rozloženie hmotnosti, ako a kde správne brzdiť, spomaľovať a akcelerovať. Odnaučíte sa nadobudnuté zlozvyky. Preberieme si taktiež prejazd terénnych nerovností, klopených aj neklopených zákrut a základy techniky tzv. pumpovania (zatláčania) na traili, manuálu a bunnyhopu. Nevynecháme ani správne nastavenie a prispôsobenie posedu na bicykli a kokpitu, aby vám bicykel čo najlepšie „sadol do ruky“ a jazdilo sa vám pohodlne a bezpečne.

1 tréning

4 tréningy

V pokročilom kurze nadviažeme na začiatočnícke kurzy a ďalej budeme rozvíjať vaše schopnosti na bicykli pričom absolvovanie začiatočníckeho kurzu nie je podmienkou. Zameriame sa na prejazd obtiažnejších pasáží, kameňových (rockgardenov) a koreňových úsekov, zdokonaľovanie techniky prejazdov zákrut, pumpovania, predhadzovania a bunnyhopu. Taktiež vás budeme viesť k správnemu výberu stopy .Povenujeme sa aj skákaniu skokov a dropov – technike odrazu a technike tlmenia.

1 tréning

4 tréningy

Individuálny tréning je tá najlepšia možnosť výučby – počas krátkej doby získa jazdec čo najviac informácií a skúseností. Individuálny tréning je veľmi intenzívny, čo bude mať za dôsledok váš progres na bicykli. Neváhajte a prihláste sa k nám na Individuálne tréningy.

O tréningoch

Kedy

17:30 - 19:30
Utorky (začiatočníci)
Štvrtky (pokročilí)

Kde:

lesy v Malých Karpatoch

Počet osôb:

Maximálne 5 osôb na tréning

SLEDUJTE NÁS!