Náš tím

Zakladatel Bike Academy

Tomáš sa horskej cyklistike (zjazd, enduro, pumptrack) venuje už 6 rokov. Posledné 4 roky sa pravidelne zúčastňuje pretekov Slovenského pohára v zjazde (SPDH), Slovenského pohára v endure (SPEN), medzinárodného Moravsko-Slovenského pohára v zjazde (MSDH), a iných pretekov a podujatí (pumptrackové a dualpumptrackové preteky, Bikefest...).. Vďaka jeho skúsenostiam vie zohľadniť fyzickú, technickú, ale aj finančnú stránku pri začiatkoch každého jazdca mountainbikingu a vyhovieť mu tak na 100%. Bicyklovanie je predsa pre každého :)

Trener v Bike Academy

Matúš jazdí na bicykli už 10 rokov. Jeho korene sú v zjazdovej cyklistike, no postupom času v sebe objavil ešte väčšiu vášeň pre freeeride a dirt. Čo sa týka pretekov, tak aktívne a pravidelne sa zúčastňoval jednotlivých kôl Slovenského pohára v zjazde a neskôr prešiel na pumptrackové preteky. Za všetky tie roky tak postupne získal veľa skúseností, ktoré s radosťou poskytne tým, ktorých jazdenie na bicykli začalo baviť a chcú sa v tom zdokonaliť.

Daniel sa venuje bicyklovaniu približne 5 rokov. Začínal ako pretekár na pretekoch Slovenského a Moravsko-Slovenského pohára (SPDH, MSDH). Posledné dva roky ho viac láka objavovanie slovenských i zahraničných bikeparkov, v ktorých je obrovské množstvo rôznorodých tratí, prekážok, skokov a technických prvkov. Rád Vám odovzdá jeho nadobudnuté skúsenosti a radosť z bicyklovania, či už ide o rýchlosť a výber správnej stopy, alebo uvoľnenú jazdu ktorú si jazdec užije naplno.

"Častokrát dostávam otázku prečo vôbec trénujem, čo ma na tom baví. Moja odpoveď je, že ma to robí šťastným. Keď vidím, ako sa moji klienti zlepšujú tak viem, že všetko čo robím má význam.."

Tomáš - Zakladateľ Bike Academy

@bike.academy

SLEDUJTE NÁS!