Náš tím

Zakladatel Bike Academy

Tomáš sa horskej cyklistike (zjazd, enduro, pumptrack) venuje už 9 rokov. Posledných 6 rokov sa pravidelne zúčastňuje pretekov Slovenského pohára v zjazde (SPDH), Slovenského pohára v endure (SPEN), medzinárodného Moravsko-Slovenského pohára v zjazde (MSDH), a iných pretekov a podujatí (pumptrackové a dualpumptrackové preteky, Bikefest...).. Vďaka jeho skúsenostiam vie zohľadniť fyzickú, technickú, ale aj finančnú stránku pri začiatkoch každého jazdca mountainbikingu a vyhovieť mu tak na 100%. Bicyklovanie je predsa pre každého :)

Trener v Bike Academy

Matúš jazdí na bicykli už 12 rokov. Jeho korene sú v zjazdovej cyklistike, no postupom času v sebe objavil ešte väčšiu vášeň pre freeeride a dirt. Čo sa týka pretekov, tak aktívne a pravidelne sa zúčastňoval jednotlivých kôl Slovenského pohára v zjazde a neskôr prešiel na pumptrackové preteky. Za všetky tie roky tak postupne získal veľa skúseností, ktoré s radosťou poskytne tým, ktorých jazdenie na bicykli začalo baviť a chcú sa v tom zdokonaliť.

"Častokrát dostávam otázku prečo vôbec trénujem, čo ma na tom baví. Moja odpoveď je, že ma to robí šťastným. Keď vidím, ako sa moji klienti zlepšujú tak viem, že všetko čo robím má význam.."

Tomáš - Zakladateľ Bike Academy

Náučné videá

Tréneri v akcii

SLEDUJTE NÁS!

Built with ‌

HTML Website Builder